O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla pokonania nudy. Od samego startu skupiam się na tym, żeby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę i wskazówki, z których będą mieli możliwość skorzystać. Piszę, dlatego że lubię, ale i z tej przyczyny, że pragnę poprawiać osobisty warsztat – dlatego jestem otwarty na różnego rodzaju uwagi, oraz nawet krytykę oczywiście zdrową).
Czytaj i dziel się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto pragnie spędzić parę miłych chwil, czytając na bardzo różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie dotycy. Rzecz jasna wszyscy mamy zróżnicowany punkt postrzegania oraz różne upodobania, więc zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się zatem nad opublikowaniem kilku słów od siebie, również jeśli będą one krytykujące – dzięki tego rodzaju komentarzom mogę się rozwijać.
Czy warto mnie śledzić? Polecam sprawdzić na początek kilk tekstów – a kiedy się spodobają, zachęcam do dogłębniejszego odkrywania bloga. Jest on dość bogaty w treść, w związku z czym wierzę, że każdy będzie mógł wypatrzyć tu coś dla siebie!